Телевізор Saturn LED22FHD400U
Товар застарів
Недорогий телевізор з діагоналлю 22" і роздільною здатністю екрану 1920х1080. Телевізор Saturn LED22FHD400U оснащений антивідблисковим покриттям та LED-підсвічуванням із заявленим терміном служби понад 150000 годин. Дане рішення підтримує безліч відомих форматів мультимедіа при відтворенні з USB-носіїв, а для відеосигналів є входи HDMI і VGA. За звук відповідають колонки потужністю 6 Вт. Недоліком цієї моделі є відсутність цифрових тюнерів.
в списокмої списки
Saturn LED22FHD400U
Екран:22 ", 1920x1080 пікс., 50/60 Гц
Мультимедіа:без Smart TV
Full HD роздільна здатність. Антивідблискове покриття. Відеовхід VGA.
Відсутні цифрові тюнери.
Всі характеристики
Характеристики LED22FHD400U
Колір
Розмір діагоналі22 "
Дисплей
Покриття екранаантивідблискове
Роздільна здатність1920x1080 пікс. / Full HD /
Яскравість350 кд/м²
Динамічна контрастність10 000:1
Час відгуку4 мс
Частота зміни кадрів50/60 Гц
Мультимедіа
Потужність звуку6 Вт
Кількість динаміків2 шт.
Роз'єми
HDMI1 шт.
ВходиUSB-A
VGA
компонентний
композитний AV-вхід
Виходиmini-Jack (3.5 мм) навушники
Інше
Настінне кріпленняVESA 100x100 мм