Настінне кріплення Walfix S-228B
Walfix S-228B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Walfix 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Walfix.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Walfix S-228B
Усі ціни 29 →Walfix S-228B | 512 грн. |
Кронштейн Walfix S-228B | 550 грн. |
Кронштейн Walfix S-228B (VESA400х400) | 542 грн. |
Кронштейн Walfix S-228B | 574 грн. |
Walfix S-228B | 541 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →