Медіаплеєр Xiaomi Mi TV Stick 2K 2020
Відео 34Фото 2 |
Xiaomi Mi TV Stick 2K 2020 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Xiaomi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Xiaomi.
Купити Xiaomi Mi TV Stick 2K 2020
Усі ціни 36 →Стаціонарний медіаплеєр Xiaomi Mi TV Stick | 1 599 грн. |
Приставка Smart Tv Xiaomi Mi Tv Stick (MDZ-24-AA) Global | 1 599 грн. |
Smart-stick медіаплеєр Xiaomi Mi TV Stick (MDZ-24-AA) | 1 540 грн. |
Пульт Xiaomi Mi tv Sticker Global | 1 649 грн. |
HD-медіаплеєр Xiaomi Mi TV Stick | 1 799 грн. |
4 0 2 4 |
Купивши у березні 2021 року, треба було на роботі транслювати з телефону на телевізор робочі матеріали. Підключавши до телефону по мобільному інтернету – проблем не було. Вдома під'єднував бездротові навушники – все працювало. Але коли змінив телефон і перейшов на Android 11 (з 9) програма Google Home перестала адекватно працювати і телефон підключався до цього медіа плеєра після танців з бубном. З Samsung Galaxy Tab S7 ситуація була кращою. Ціна (на момент покупки в березні 2021 року), компактність, достатньо блоку живлення 5 вольт 1 А (чи подібного павербанку), надає друге життя старим телевізорам та моніторам. Слабка платформа, може відчутно нагріватись при довгій роботі, проблеми з підключенням якщо у вас відносно свіжі версії Android на телефоні або планшеті.
Корпус легко збирає царапини, про відбитки пальців навіть не кажу. Олександр Котелевський: користуюся Xiaomi Mi TV Stick 2K 2020 більше року |
Користуюсь два роки.
Товар дуже задоволений. Навіть зараз працює без підлагувань та приходять оновлення. Дуже не скоро зміню на щось інше! Нижче прикріплю фото. Апаратне декодування DTS та AC3.
Дуже зручний пульт. Невеликий розмір самої приставки. Зовнішній вигляд. Ні, все подобається :) Richard Fox: користуюся Xiaomi Mi TV Stick 2K 2020 більше року |
У своєму відгуку я називатиму цю штуку хрінню, тому що назвати її Smart-приставкою неможливо!!!
Зіткнувся я з цією халепою на квартирі, що знімається. Сам щасливий власник Samsung SmartTV. Багато хто вважає що вигідніше взяти ВЕЛИЧЕЗНИЙ телевізор без Smart, докупити до нього ось цю хрень (або їй подібну хрень), і буде вам щастя за невеликі гроші. Так ось - НІЧОГО ПОДІБНОГО, і ось чому: 1. Ця хрень НЕ БАЧИТЬ ІНТЕРНЕТ! До вайфа підключена, але пише без доступу до інтернету. Перезавантаження цієї хроні, роутера, свіча у інтернет-провайдера, перезавантаження електропостачання всього району загалом не дає жодного результату. Скидання налаштувань теж не допомогло. Вчора я витратив 1.5 години на перезавантаження та перепідключення цієї хріні та роутера, сьогодні годину. Результат нуль. До вайфа підключений, але без доступу в інтернет. На телефонах, від цього роутера інтернет літає! 2. Сама собою хрень дуже гальмована. Навіть просто у меню гальмує. 3. Навіть просто в меню гріється як кип'ятильник. Мій вердикт - даремно витрачені гроші. Так, вона дешева, та на коробці написано багато розумних і красивих слів, але якщо воно не працює – то навіщо за це платити? Купуйте завжди хорошу, якісну, а краще брендову техніку, і тільки тоді буде вам щастя!!! Дешево та якісно – слова антоніми. Не вартий уваги Інтернет, швидкодія, робоча температура. Sergey Alentyev: користуюся Xiaomi Mi TV Stick 2K 2020 менше місяця |
Буду рада любому совету))) спасибо.
На перший погляд, Xiaomi Mi TV Stick 2K HDR виглядає як звичайна флешка. Однак замість кінчика «хвоста» у вигляді USB-роз'єму з корпуса пристрою випирає HDMI. Через відповідний порт стік підключається до телевізора.
Мімікрія під USB-флешку
Корпус медіаплеєра виготовлений з чорного пластику. Одна його половина матова, інша — глянцева. Підключення до глобальної мережі у моделі бездротове, для чого «під капотом» встановлений дводіапазонний адаптер Wi-Fi 5. Шнурок знадобиться тільки для подачі живлення. Благо енергію стік «їсть» безпосередньо від гнізда USB A телевізора (за умови, що сила струму на ньому становить не менше 1 А).
Програмне озброєння
Xiaomi Mi TV Stick 2K HDR працює під управлінням Android TV 9 з класичним плитковим інтерфейсом меню. Пристрій має вбудований Chromecast, підтримує відтворення 2К-відео, HDR-контенту, аудіодекодери Dolby Atmos і DTS. «З коробки» в медіаплеєрі встановлені клієнти YouTube, Netflix, Amazon Video, а на корпус пульта ДУ з вбудованим мікрофоном винесена окрема кнопка виклику Google Assistant.
Компактність — понад усе
Апаратна платформа у плеєра аж ніяк не найсильніша. 1 ГБ оперативної пам'яті та 8 ГБ ПЗП — яскраве тому підтвердження. З іншої ж сторони слід відзначити компактні розміри стіка. Приставку можна брати з собою на відпочинок, у відпустку або на дачу. Досить вставити її у вільний HDMI-роз'єм телевізора і він «порозумнішає» буквально на очах.