Саундбар Trust GXT 620 Axon (24482)
Відео 2Фото 7 |
Trust GXT 620 Axon 2022 рікТВ 32" |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trust GXT 620 Axon
Усі ціни 8 →Акустична система Trust GXT 620 Axon RGB USB Grey саундбар (24482TRUST) 24 | 699 грн. |
Акустическая система Trust GXT 620 Axon RGB USB (Grey) 24482TRUST | 999 грн. |
Акустична система Trust GXT 620 Axon RGB USB Grey (24482) 24482 | 999 грн. |
Trust GXT 620 Axon RGB (24482) Black 24482 | 699 грн. |
Trust GXT 620 Axon RGB USB Grey 24482TRUST | 999 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →