Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Краса та гігієна   /   Ваги   /   SeaBreeze

Ваги SeaBreeze SB-070

Фото - Ваги SeaBreeze SB-070
Відео 1Фото 4
SeaBreeze SB-070
Колір
Тип ваг
кухонні
Механізм
електронний
Максимальна вага вимірювань
10 кг
Ціна поділки
1 г
Одиниці виміру
г/унції
Функції
тарокомпенсація
Матеріал платформи / чаші
пластик
Можливість підвішування
Джерело живлення
2xAAA
Офіційний сайт
sea-breeze.ua
Дата додавання на E-Katalog
червень 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SeaBreeze 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SeaBreeze.

Купити SeaBreeze SB-070

Усі ціни 49 →

Ваги кухонні SEA BREEZE SB-070

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
149 грн.

SeaBreeze SB-070

Справжнім помічником у приготуванні будь-яких страв стануть ваги ваги Sea Breeze SB-070. З їх допомогою ви легко відміряєте... щенеобхідну кількість продуктів без необхідності рахувати їх у склянках або ложках. Перетворіть приготування їжі на задоволення! Дуже точні ваги оснащені високоточним електронним механізмом і можуть зважувати продукти загальною вагою до 10 кілограмів з точністю вимірювання до 1 грама.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
177 грн.

Ваги кухонні SeaBreeze SB-070

Дані ваги працюють від стандартних батарей типу АAА, які бонусом додаються в комплекті. На панелі є спеціальний дисплей, на я... щекому ви можете побачити вимірювану вагу, а також три кнопки, які відповідають за включення/вимкнення, одиницю вимірювання, а також кнопка "тара", завдяки якій ви можете дізнатися вагу без урахування самої тари. Максимальна можлива вага, що зважується, - до 10 кг, а крок вимірювання - 1 грам. Ваги скидають вагу автоматично, тому не потребують постійного обнулення і таким чином економлять витрату батарейок. Спростіть життя собі та своїм близьким разом із цими кухонними вагами! Ваги допоможуть визначити точну вагу продукту, що полегшить підрахунок калорій. Відстежуючи кожен грам, такі ваги стануть помічником в організації правильного харчування та посприяють процесу схуднення. Сучасні кухонні ваги з дуже великою скляною платформою для зважування легко очищаються, тому є ідеальним компаньйоном на Вашій кухні.
Click.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
154 грн.

Ваги кухонні SeaBreeze SB-070 блакитний (70)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Ваги кухонні SeaBreeze SB-070

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
150 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на SeaBreeze SB-070

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації SeaBreeze SB-070

Ціни на SeaBreeze SB-070
SeaBreeze SB-070 від 149 грн.53 пропозиції
SeaBreeze SB-071 від 139 грн.58 пропозицій
SeaBreeze SB-072 від 139 грн.51 пропозиція
SeaBreeze SB-073 від 173 грн.10 пропозицій
Відеоогляди