Каталог   /   Мала побутова техніка   /   Кухня   /   Кавомолки   /   SeaBreeze

Кавомолка SeaBreeze SB-082

Фото - Кавомолка SeaBreeze SB-082
SeaBreeze SB-082
білий чорний
Колір
Система помелу
ножова
Ємність відсіку для зерен
60 г
Потужність
200 Вт
Імпульсний режим
Матеріал корпуса
пластик
Офіційний сайт
sea-breeze.ua
Дата додавання на E-Katalog
березень 2025

Електрична кавомолка ножового типу, представлена на ринку у 2025 році та позиціонується виробником у бюджетний ціновий діапазон. Пристрій позиціонується як практична модель для повсякденного домашнього використання, адресована тим, хто віддає перевагу свіжомеленій каві. Потужність 200 Вт забезпечує швидке та ефективне подрібнення кавових зерен завдяки високошвидкісному обертанню гострих сталевих ножів.

Кавомолка SeaBreeze SB-082 розрахована на обробку до 60 грамів зерен за один цикл, чого цілком достатньо для приготування 5-7 чашок ароматного напою. Характерною функціональною особливістю моделі є наявність імпульсного режиму роботи, який дає користувачеві можливість самостійно контролювати ступінь помелу шляхом регулювання тривалості включення пристрою. Це дозволяє отримувати різну консистенцію меленого кави в залежності від переваг способу приготування — від грубого помелу для френч-преса до більш дрібного для краплинних кавоварок або середнього для гейзерних моделей. Корпус кавомолки виконаний з міцного пластику, що забезпечує достатню стійкість до щоденних навантажень при збереженні відносно невеликої ваги пристрою.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SeaBreeze 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SeaBreeze.

Купити SeaBreeze SB-082

Усі ціни 20 →

Кавомолка SEABREEZE SB-082

Виробник - SEABREEZE;Потужність - 200;Об'єм - 60;Тип механізму - ножова;Матеріал корпуса - пластик;Колір - чорний;Об'єм бунке... щера - 60;Імпульсний режим - є;Додатково - матеріал ножа нержавіюча сталь;
ТЕХНОточкаЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
400 грн.

Sea Breeze SB-082

Колір виробника/Чорний|Імпульсний режим/Немає|Матеріал корпусу/Пластик|Споживана потужність, Вт/200 Вт|Місткість кавових зере... щен/60 г|Тип/Електрична|Комплектація/Кавомолка, Інструкція, Гарантійний талон|Особливості/Можливість помолу цукру, Можливість помолу горіхів, Можливість помолу спецій|Подрібнювач/Нержавіюча сталь|Спосіб помолу/Ножі|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/1 рік|Бренд/Sea Breeze
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
485 грн.

Кавомолка SeaBreeze SB-082

Zhuk.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись

Кавомолка Sea Breeze SB-082

Маркетплейс: MAUDAU  thm З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
479 грн.

SeaBreeze Кавомолка SeaBreeze SB-082 White

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
409 грн.
ще 15 пропозицій

Динаміка цін на SeaBreeze SB-082

Модификації SeaBreeze SB-082

Ціни на SeaBreeze SB-082
SeaBreeze SB-083 від 399 грн.28 пропозицій
SeaBreeze SB-082 від 400 грн.22 пропозиції