Мікрофон Sencor SSS K1000
![]() |
Sencor SSS K1000 бездротовий |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sencor SSS K1000
Портативна колонка Sencor SSS K1000 Black | 3 053 грн. |
| 3 059 грн. |
| 3 060 грн. | ![]() |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →