Каталог   /   Аудіотехніка   /   Навушники   /   Shure
Навушники

Shure SE535

Фото - Навушники Shure SE535
Відео 20Фото 7
Shure SE535
Колір
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
завушне кріплення
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
Jack (6.35 мм) / адаптер /
ШтекерГ-подібний
Підведення кабелюдвосторонній
Довжина кабелю1.6 м
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Імпеданс36 Ом
Частотний діапазон18 – 19000 Гц
Чутливість119 дБ
Тип випромінювачіварматурні
Кількість випромінювачів3
Інше
Комплектаціясиліконові насадки
поліуретанові насадки
футляр
Офіційний сайтshure.com
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2012

Внутрішньоканальні арматурні Hi-Fi-навушники від відомого виробника професійного звукового обладнання. Позиціонуються як продукт верхньої цінової категорії, призначений для найбільш вимогливих користувачів, бажаючих отримати рівне і максимально деталізоване звучання у всьому звуковому діапазоні. Головною особливістю конструкції цієї моделі стало використання 3 арматурних драйверів для «прозорої» чіткості високих частот, точних середніх і якісного глибокого баса.

Звучання навушників Shure SE535 можна охарактеризувати як збалансоване і моніторного. Вони обладнані знімним кабелем, який підключається за допомогою пропрієтарного роз'єму MMCX-роз'єм. Конструкція вушних вставок забезпечує чудову пасивну шумоізоляцію, що дозволяє рекомендувати цю модель для застосування в несприятливих акустичних умовах. Висока чутливість: 119 дБ і помірне значення імпедансного опору (36 Ом) гарантують достатній рівень гучності при використанні мобільних джерел аудіосигналу (смартфонів і плеєрів). Комплектуються кабелем довжиною 1,6 м, який посилений кевларом і підтримує функцію Wireform Fit, що дозволяє формувати з кабелю заушину для більш надійної посадки.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shure 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shure.
Які характеристики повинні мати гарні навушники?Гайд за ключовими характеристиками навушників

Купити Shure SE535

Усі ціни 14 →

Shure Дротові навушники Shure SE535-V Plus BT1-EFS Brown

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
21 599 грн.

Навушники без мікрофону Shure SE535

Навушники без мікрофону Shure SE535 підійдуть як для використання професійними музикантами під час виступів, так і середньост... щеатистичного слухача. Для облаштування моделі виробник виділив на кожну чашу два НЧ-динаміка і окремий твітер посилення високих частот, які спільно розпоряджаються звуком в діапазоні 18-19000 Гц, чутливість 119 дБ і опором 36 Ом. Більш того, навушники без мікрофона Shure SE535 можна експлуатувати як через Bluetooth 4.1, так і через кабель з 3,5 мм штекером на кінці, який йде в комплекті, де, крім нього, ще є зарядний кабель Micro-USB, затиск для одягу, перехідник на 6,3 мм ( 1u002F4
Openshop.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
21 978 грн.

Дротові навушники Shure SE535 Red

SE535 забезпечує просторий об'ємний звук з разючим поділом високих та низьких частот прямо у ваш мозок. Точна ясність та ритм... щеічність змусять вас перевірити свій пульс. Потрійні динаміки високої розд...
Техно ЇжакЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
23 299 грн.

Навушники без мікрофону Shure SE535-CL

Навушники без мікрофону Shure SE535-CL Навушники Shure вкрай відомі серед музикантів, звукорежисерів, виконавців і, звичайно... щеж, любителів музики. Лінійка SE, на вершині якої стоять SE535, про які піде мова призначена саме для останніх. Завдяки використанню потрійних мікродінамікі SE535 формують багатий звуковий образ. Спеціальний твітер робить звук кристально чистим і розбірливим в діапазоні середніх і високих частот, в той час як два вуфера забезпечують збалансований, повноцінний бас. Кожна
Lanota.com.uaЗ нами 3 роки
(Львів)
Поскаржитись
21 899 грн.

SHURE SE535-CL

Tehnoexpert.com.uaЗ нами 1 рік
(Львів)
Поскаржитись
24 494 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на Shure SE535

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
0
1
2
9
Додати відгук
Відеоогляди