Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Аксесуари до ноутбуків   /   Сумки для ноутбуків   /   Tech-Protect

Чохол для ноутбука Tech-Protect NeoSlim 13-14 14 "

Фото - Сумка для ноутбука Tech-Protect NeoSlim 13-14 14 "
Фото 13
Tech-Protect NeoSlim 13-14
14 "16 "
Колір
Призначення
діловий стиль
Максимальний розмір
14 "
Тип
чохол
Матеріал
неопрен
Відділення для ноутбука (ШхВхТ)
33.5x23 см
Розміри (ШхВхТ)
36x26x1.8 см
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2024
В комплекті з чохлом йде Mini Tech-Protect NeoSlim.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tech-Protect 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tech-Protect.
Захисти свій ноутбук: Вибираємо оптимальний спосіб транспортуванняВивчаємо всі нюанси транспортування ноутбука та підбираємо аксесуари, які забезпечать йому надійний захист

Купити Tech-Protect NeoSlim 13-14 14 "

Комплект чохлів Tech-Protect NeoSlim 13-14" Dusty Rose (5906302371136)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 159 грн.

Комплект чохлів Tech-Protect NeoSlim 13-14" Caffe Latte (5906302374915)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Комплект чохлів Tech-Protect NeoSlim 13-14" Crayon Grey (5906302374892)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Комплект чохлів Tech-Protect NeoSlim 13-14" Midnight Green (5906302374922)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Комплект чохлів Tech-Protect NeoSlim 13-14" Black (5906302374885)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Tech-Protect NeoSlim 13-14 14 "

Модификації Tech-Protect NeoSlim 13-14

Ціни на Tech-Protect NeoSlim 13-14
Tech-Protect NeoSlim 13-14 14 "від 1 159 грн.5 пропозицій
Tech-Protect NeoSlim 15-16 16 "від 1 159 грн.5 пропозицій