Каталог   /   Аудіотехніка   /   Портативна аудіотехніка   /   Радіоприймачі та настільні годинники   /   Technoline

Радіоприймач / годинник Technoline WS8056

Фото - Радіоприймач / годинник Technoline WS8056
Technoline WS8056
Колір
Тип пристрою
настільні годинники
Тип циферблата
цифровий
Форма циферблата
прямокутна
Формат часу
12/24-годинний
Функції та можливості
будильник
відстрочка сигналу (Snooze)
календар
термометр
Джерело живлення
2хАА
Матеріал корпуса
пластик
Розміри
144х96x38 мм
Офіційний сайт
technoline-berlin.de
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2024
Синхронізація з радіосигналу DCF77. Відображення поточної фази Місяця.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Technoline 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Technoline.

Купити Technoline WS8056

Усі ціни 14 →

Годинник настільний Technoline WS8056 White/Silver (WS8056)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 14 міс.
Поскаржитись
2 358 грн.

Годинник настільний Technoline WS8056 White/Silver (WS8056) DAS301199

Більше ніж просто годинник з підсвічуванням. Technoline WS8056 White/Silver має вбудований таймер, два  будильника окремим на... щелаштуванням і функцією "Snooze", термометр і календар з відображенням не тільки дати, але й номера тижня в році, а також годинник відображає фази луни. Дисплей годинника має яскраве світлодіодне блактине підсвічування. Підсвічування, таймер і функція повтору будильника
Kram-market.com.uaЗ нами 2 роки
(Львів)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
2 286 грн.

Часы настольные Technoline WS8056 белые/серебристые (WS8056) DAS301199

Больше чем просто часы с подсветкой. Technoline WS8056 White/Silver имеют встроенный таймер, два отдельно настраиваемых будил... щеьника с функцией "Snooze", термометр и календарь с отображением не только даты, но и номера недели в году, а также отображают фазы луны.
Fonarik.comЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
2 286 грн.

Годинник настільний Technoline WS8056 White/Silver (WS8056)

Більше ніж просто годинник з підсвічуванням. Technoline WS8056 White/Silver мають вбудований таймер, два окремо налаштовані б... щеудильники з функцією "Snooze", термометр і календар з відображенням не тільки дати, а й номери тижня в році, а також відображають фази місяця. Дисплей годинника має яскраве світлодіодне блакитне підсвічування. Підсвічування, таймер та функція повторення будильника
Clever-market.com.uaЗ нами 1 рік
(Одеса)
Поскаржитись
2 286 грн.

Настільний годинник Technoline WS8056 White/Silver (DAS301199) DAS301199

цифровий, білий, електронний
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
2 358 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на Technoline WS8056

  • Мінімальна
  • Середня
  • Максимальна