Конвектор TehnoTerm STT-250 0.25 кВт
TehnoTerm STT-250 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог TehnoTerm 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели TehnoTerm.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Була задача підібрати обігрівач до дитячої, щоб не видавав шумів при своїй роботі. Це критично, бо моя малеча дуже чутливо спить. Деякі виробники теж заявляють безшумність у своїх виробах, але на практиці є або клацання, або потріскування. Обігрівач цієї фірми не підвів. заявлена виробником безшумність при роботі виправдалась не знайшов Володимир: пользуюсь TehnoTerm STT-700 менее месяца |
Сменил старый прожористый конвектор на даче. Газа там нет, а в электросети всего 5 кВт мощности. Поставил 2 таких вместо него, справляются. не грузят сеть нету Роман: пользуюсь TehnoTerm STT-550 более года |
в мене квартира в старому домі, останніми роками центральне опалення жахливе було. Мерзли всю зиму, з'явилась вологість і, як результат, пліснява у ванній полізла. Відрізались від центрального (ще той головняк) і поставили ці обігрівачі по всій квартирі. Дуже задоволений. Стало тепло й сухо, ще й платіжки тепер менші. зменшилися платіжки за комуналку жодного Олександр: пользуюсь TehnoTerm STT-900 более года |
Добавить отзыв
Модификации TehnoTerm STT-250
Цены на TehnoTerm STT-250 |
---|---|---|---|---|
TehnoTerm STT-250 0.25 кВт | от 4 226 грн. | 2 предложения | ||
TehnoTerm STT-400 0.4 кВт | от 4 765 грн. | 2 предложения | ||
TehnoTerm STT-550 0.55 кВт | от 5 216 грн. | 1 предложение | ||
TehnoTerm STT-700 0.7 кВт | от 5 666 грн. | 2 предложения | ||
TehnoTerm STT-900 0.9 кВт | от 6 206 грн. | 1 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →