Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Туристичні меблі   /   Time Eco

Стіл Time Eco TE-1833

Фото - Туристичні меблі Time Eco TE-1833
Фото 3
Time Eco TE-1833
Колір
Тип
стіл
Макс. навантаження
200 кг
Матеріал каркасу
сталь
Розміри (в розкладеному)
122х60х74 см
Розміри (в складеному)
61х9.1х60 см
Вага
9 кг
Офіційний сайт
time-eco.kiev.ua
Дата додавання на E-Katalog
червень 2020
Стіл складається у валізу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Time Eco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Time Eco.

Купити Time Eco TE-1833

Усі ціни 7 →

Стіл складний Time Eco коричневий 1.22 м (1833)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 270 грн.

Стіл складаний TIME ECO ТІ-1833 1.22 м (1833) 1833

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 616 грн.

Стіл складаний, 1,22 м., Time Eco ТЕ-1833, коричневий

Бренд: Time Eco® (Україна)Країна реєстрації бренду: УкраїнаКраїна-виробник товару: КитайКомплектація: стілКаркас: стальСтільн... щеиця: пластик HDPEКолір: коричневийРозмір столу (Д*Ш*В): 122*60*74 см.Товщина стільниці: 4,1 см.Діаметр перетину каркасу: 25*1,0 мм.Вага: 9 кгМаксимальне навантаження: 200 кгУпаковка: картонна коробкаРозміри упаковки (Ш*В*Г): 61*9,1*60 см.Вага в упаковці: 10 кг.Гарантія: 2 роки
Dinastiya.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
2 878 грн.

Стіл складаний ТІ -1833, коричневий, 1,22 м (4820211100872) Акція!

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
2 759 грн.

Стіл складаний 1.22 м. ТЕ-1833 коричневий Time Eco

Маркетплейс: Rozetka.ua  KANTRI З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 120 грн.

Стіл складаний 1.22 м. ТЕ-1833 коричневий Time Eco 4820211100872

Маркетплейс: Rozetka.ua  Reserv З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Стіл складаний, 1,22 м., Time Eco ТЕ-1833, коричневий

Маркетплейс: Rozetka.ua  O.S З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Динаміка цін на Time Eco TE-1833

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна