Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Відпочинок і кемпінг   /   Гамаки   /   Time Eco

Гамак Time Eco TE-1835

Фото - Гамак Time Eco TE-1835
Time Eco TE-1835
Колір
Тип
гамак
Кількість місць
1
Макс. навантаження
200 кг
Сумка для перенесення
Тип полотна
тканина
Матеріал
нейлон
Вага
0.7 кг
Розмір
280х140 см
Довжина полотна
280 см
Офіційний сайт
time-eco.kiev.ua
Дата додавання на E-Katalog
травень 2020
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Time Eco 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Time Eco.

Купити Time Eco TE-1835

Усі ціни 8 →

Гамак ТІ-1835 280x140 см (4820211100902)

Виробник: Time Eco
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
900 грн.

Гамак TIME ECO ТІ-1835 ТЕ-1835

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 6 міс. від виробника
Поскаржитись

Гамак Time Eco 280x140 см нейлон зелено-помаранчевий (ТЕ-1835)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
905 грн.

Гамак Time Eco 280x140 см помаранчевий/сірий ТЕ-1835 (4820211100902)

One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись

Гамак ТЕ-1835, 280x140 см, нейлон (4820211100902) Акція!

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
759 грн.
ще 3 пропозиції

Динаміка цін на Time Eco TE-1835

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна