Каталог   /   Спорт і активний відпочинок   /   Тренажери   /   Орбітреки   /   TOORX

Орбітрек TOORX ERX-3500

Фото - Орбітрек TOORX ERX-3500
Фото 11
TOORX ERX-3500
Система навантаження:електромагнітна
Вага користувача:до 160 кг
Тренувальних програм:12 шт.
Рівнів навантаження:32 шт.
Джерело живлення:мережа
Габарити:173x176x70 см
Всі характеристики
Характеристики ERX-3500
Механізм і конструкція
Макс. вага користувача160 кг
Система навантаженняелектромагнітна
Розташування маховикаспереду
Вага маховика20 кг
Рівнів навантаження32 шт.
Довжина кроку510 мм
Транспортувальні ролики
Програми та інформація
Тренувальних програм12 шт.
Пульсозалежні програми
Інформуваннячас тренування
дистанція
швидкість
оберти на хвилину
вимірювання пульсу
тест на відновлення
витрата калорій
потужність, що виробляється
жироаналізатор
Функції та можливості
ДодатковоBluetooth
підставка під планшет
Інше
Джерело живленнямережа
Країна походження брендуІталія
Габарити173x176x70 см
Вага89 кг
Офіційний сайтen.toorxvertical.it
Дата додавання на E-Katalogчервень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOORX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOORX.

Купити TOORX ERX-3500

Усі ціни 17 →

Орбітрек Toorx Elliptical ERX 3500 (ERX-3500) 931512

Sportsprint.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
84 999 грн.

Toorx Elliptical ERX 3500 (ERX-3500) 25766-12

Domsporta.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись

Toorx Elliptical ERX 3500 (ERX-3500) 931512

Orbitreki.com.uaЗ нами 6 років
(Київ)
Поскаржитись
80 749 грн.

Toorx Elliptical ERX 3500 (ERX-3500) EllipticalERX3500(ERX-3500)

Габарити упаковки (ВхШхГ)/115,5 х 44 х 70 см|Рівні навантаження/32|Габарити (ВхШхГ)/176 х 70 х 173 см|Тип орбітреку/Магнітний... ще|Комплектація/Орбітрек, Інструкція, Гарантійний талон|Максимальний вік користувача/Ні|Вага/89 кг|Країна виробництва/Китай|Вага маховика/20 кг|Довжина кроку/51 см|Q-фактор/Нет|Ролики для переміщення/Так|Гарантійний термін/1 рік|Вага в упаковці, кг/95 кг|Бренд/Toorx|Показання дисплея/Час, Дистанція, Калорії, Оберти, Пульс, Швидкість|Максимальна вага користувача/160 кг
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
94 999 грн.

Орбітрек Toorx Elliptical ERX 3500 (ERX-3500)

Доставка по всій Україні
Mexter.com.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 13 міс. від виробника
Поскаржитись
80 000 грн.
ще 12 пропозицій

Динаміка цін на TOORX ERX-3500

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна