Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Туристичні килимки   /   Tribe

Туристичний килимок Tribe Comfort 5 Double (T-BB-0015-green)

Фото - Туристичний килимок Tribe Comfort 5 Double
Фото 6
Tribe Comfort 5 Double
x58 смx129 см
Колір
Тип
самонадувний килимок
Кількість місць
2
R-Value (теплопровідність)
4 / до -11 °C /
Вага
3.5 кг
Максимальне навантаження
220 кг
Кількість клапанів
2 шт.
Матеріал верху
поліестер
Матеріал низу
поліестер
Наповнювач
пінополіуретан
Можливість з'єднання
Ремкомплект
Чохол
Розміри (ДхШхТ)
196x129x5 см
Розміри (в складеному вигляді)
68x22x22 см
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Маркування виробника
T-BB-0015-green

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Tribe Comfort 5 Double

Усі ціни 7 →

Килимок самонадувний Tribe Comfort 5 cm Double T-BB-0015-green (T-BB-0015-green)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
4 397 грн.

Килимок самонадувний Tribe Comfort 5 cm Double T-BB-0015-green

Килимок самонадувний Tribe Comfort 5 cm Double T-BB-0015-green це двомісна модель для комфортного сну та відпочинку на природ... щеі, яка добре підходить для кемпінгу, подорожей автомобілем, відпочинку в наметі та тривалих виїздів, де важливі простір, м’якість і належна ізоляція від холодної поверхні.
Fonarik.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 396 грн.

Килимок самонадувний Tribe Comfort 5 см Double Green (T-BB-0015-green)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Коврик самонадувной Tribe Comfort 5 cm Double T-BB-0015-green

Самонадувной коврик Tribe Comfort 5 см Double T-BB-0015-green это двухместная модель для комфортного сна и отдыха на природе,... щекоторая отлично подходит для кемпинга, автомобильных путешествий, отдыха в палатке и длительных поездок, где важны простор, мягкость и надлежащая изоляция от холодной поверхности.
Fonarik.comЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись

Килимок самонадувний Tribe Comfort 5см Double T-BB-0015-green (9430403042)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Worgen З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Килимок двомісний самонадувний 2001305 см Tribe Comfort (T-BB-0015-green)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PRESENT З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 395 грн.

Коврик самонадувний двомісний Tribe Comfort Double 5 см (200130 см, R-value 4) туристичний кемпінговий (T-BB-0015-green)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Mobi Fish З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Модификації Tribe Comfort 5 Double

Ціни на Tribe Comfort 5 Double
Tribe Comfort 5 від 2 147 грн.10 пропозицій
Tribe Comfort 5 Double від 4 395 грн.8 пропозицій