Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Туристичні килимки   /   Tribe

Туристичний килимок Tribe Comfort 5 (T-BB-0012-green)

Фото - Туристичний килимок Tribe Comfort 5
Фото 8
Tribe Comfort 5
x58 смx129 см
Колір
Тип
самонадувний килимок
Кількість місць
1
R-Value (теплопровідність)
4 / до -11 °C /
Вага
1.9 кг
Максимальне навантаження
110 кг
Кількість клапанів
1 шт.
Матеріал верху
поліестер
Матеріал низу
поліестер
Наповнювач
пінополіуретан
Можливість з'єднання
Ремкомплект
Чохол
Розміри (ДхШхТ)
196x58x5 см
Складання
рулон
Розміри (в складеному вигляді)
68x16x16 см
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Маркування виробника
T-BB-0012-green

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Tribe Comfort 5

Усі ціни 9 →

Килимок самонадувний Tribe Comfort 5 cm T-BB-0012-green (T-BB-0012-green)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
2 150 грн.

Килимок самонадувний Tribe Comfort 5 cm (T-BB-0012-green)

One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись

Килимок самонадувний Tribe Comfort 5 cm T-BB-0012-green

Килимок самонадувний Tribe Comfort 5 cm T-BB-0012-green розроблений для комфортного сну та відпочинку на природі й добре підх... щеодить для кемпінгу, наметових виїздів, риболовлі та подорожей у прохолодну пору року, коли від спорядження очікують не лише компактності, а й відчутного комфорту під час ночівлі.
Fonarik.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 148 грн.

Килимок самонадувний Tribe Comfort 5 см Green (T-BB-0012-green)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Килимок самонадувний Tribe Comfort 5 cm Double (T-BB-0015-green)

One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись
4 397 грн.
ще 4 пропозиції

Модификації Tribe Comfort 5

Ціни на Tribe Comfort 5
Tribe Comfort 5 від 2 147 грн.10 пропозицій
Tribe Comfort 5 Double від 4 395 грн.8 пропозицій