Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Туристичні килимки   /   Tribe

Туристичний килимок Tribe Comfort Lite 5 (T-BB-0006-blue)

Фото - Туристичний килимок Tribe Comfort Lite 5
Відео 1Фото 6
Tribe Comfort Lite 5
Колір
Тип
самонадувний килимок
Кількість місць
1
R-Value (теплопровідність)
4
Вага
1.1 кг
Максимальне навантаження
120 кг
Кількість клапанів
1 шт.
Матеріал верху
поліестер
Матеріал низу
поліестер
Наповнювач
пінополіуретан
Ремкомплект
Чохол
Розміри (ДхШхТ)
185x53x5 см
Розміри (в складеному вигляді)
29x19x19 см
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Маркування виробника
T-BB-0006-blue

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Tribe Comfort Lite 5

Усі ціни 20 →

Килимок самонадувний Tribe Comfort Lite 5 см T-BB-0006-blue

Tribe Comfort Lite 5 см це легкий самонадувний килимок анатомічної форми для трисезонного використання. М’яка гладка зовнішня... щетканина приємна на дотик, перфорований шар PU-піни знижує вагу без втрати теплоізоляції, а R-value 4.0 забезпечує комфортну ізоляцію від холодного ґрунту навесні, влітку та восени. Подвійний TPU-клапан розділяє режими надування та здування для швидкої підготовки місця відпочинку і точного налаштування жорсткості. У комплект входять чохол, фіксуючі резинки та ремнабір — усе необхідне для перевезення та оперативного ремонту в польових умовах.
Fonarik.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
2 803 грн.

Туристичний килимок Tribe Comfort Lite 185x53x5 см синій (T-BB-0006-blue) T-BB-0006-blue

Туристичний килимок Tribe Comfort Lite T-BB-0006. R-value: 4.0. матеріал верху: 30D Polyester knit TPU. наповнювач: PU foam (... щеспінений поліуретан). розміри: 185 × 53/40 × 5 см. розміри у чохлі: Ø19 × 29 см. вага: 1100 г. вага з чохлом: 1146 г. клапан: TPU (подвійний). сезонність: весна/літо/осінь. допустиме навантаження: до 120 кг. гарантія: 1 рік.
Bagfactory.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 804 грн.

Туристичний килимок Tribe Comfort Lite 5 см blue (T-BB-0006-blue)

Вид - самонадувні, Матеріал - 30D Polyester knit TPU, для туризму, вага - 1.1 кг
Q-techno.com.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від магазину
Поскаржитись
2 556 грн.

Килимок самонадувний Tribe Comfort Lite 5 см T-BB-0006-blue

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись

Туристичний килимок Tribe Comfort Lite 5 см blue (T-BB-0006-blue) T-BB-0006-blue

Вид - самонадувні, Матеріал - 30D Polyester knit TPU, для туризму, вага - 1.1 кг
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
ще 15 пропозицій
Відеоогляди