Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Туристичні килимки   /   Tribe

Туристичний килимок Tribe Comfort Plus 10 (T-BB-0017-grey)

Фото - Туристичний килимок Tribe Comfort Plus 10
Фото 8
Tribe Comfort Plus 10
Колір
Тип
самонадувний килимок
Кількість місць
1
R-Value (теплопровідність)
6.5 / до -25 °C /
Вага
3.1 кг
Максимальне навантаження
110 кг
Кількість клапанів
1 шт.
Матеріал верху
поліестер
Матеріал низу
поліестер
Наповнювач
пінополіуретан
Ремкомплект
Чохол
Розміри (ДхШхТ)
199x71x10 см
Розміри (в складеному вигляді)
75x20x20 см
Дата додавання на E-Katalog
червень 2026
Маркування виробника
T-BB-0017-grey

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Купити Tribe Comfort Plus 10

Усі ціни 7 →

Килимок самонадувний Tribe Comfort Plus 10 cm T-BB-0017-grey (T-BB-0017-grey)

АЛЛОЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
5 498 грн.

Килимок самонадувний Tribe Comfort Plus 10 cm T-BB-0017-grey

Килимок самонадувний Tribe Comfort Plus 10 cm T-BB-0017-grey розроблений для тих, хто ставить комфорт сну в кемпінгу та автоп... щеодорожах на один рівень із домашніми умовами. Завдяки товщині 10 см модель максимально ефективно згладжує нерівності поверхні та створює м’яку, стабільну й комфортну основу для відпочинку на природі.
Fonarik.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
5 497 грн.

Килимок самонадувний Tribe Comfort Plus 10 cm (T-BB-0017-grey)

One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись

Килимок самонадувний Tribe Comfort Plus 10 см Grey (T-BB-0017-grey)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Коврик самонадувной Tribe Comfort Plus 10 cm T-BB-0017-grey

Самонадувной коврик Tribe Comfort Plus 10 см T-BB-0017-grey разработан для тех, кто ставит комфорт сна в кемпинге и автопутеш... щеествиях на один уровень с домашними условиями. Благодаря толщине 10 см модель максимально эффективно сглаживает неровности поверхности и создает мягкую, стабильную и комфортную основу для отдыха на природе.
Fonarik.comЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись

Килимок самонадувний Tribe Comfort Plus 10см T-BB-0017-grey (9430403043)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Worgen З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Килимок самонадувний 2007310 см Tribe Comfort Plus ( T-BB-0017-grey)

Маркетплейс: Rozetka.ua  PRESENT З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
5 495 грн.