Павербанк TriniX TPB-10020PD
Фото 4
Очікується у продажу
Потужний, елегантний та порівняно компактний універсальний powerbank-акумулятор середньої ємності з підтримкою популярних технологій швидкої зарядки, одним вхідним та трьома вихідними роз'ємами, а також здатність віддавати через порт USB-C вражаючу потужність до 100 Вт (PD 3.0, 20В/5А). Крім цього, варто відзначити підтримку функції швидкого заряджання мобільної батареї (до 100 Вт), можливість паралельного обслуговування трьох пристроїв, підтримку режиму зарядки малим струмом, наявність цифрового інформаційного дисплея і високоякісний комплектний кабель USB-C, здатний працювати зі струмом до 5А. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії зразка 2024 року, орієнтований на користувачів, яким потрібне портативне джерело енергії для швидкого заряджання гаджетів, включаючи ноутбуки з...силовим портом USB-C (в т.ч. всі моделі Apple MacBook Pro/Air, Microsoft Surface, Dell XPS , Huawei Matebook, HP Spectre, Asus ZenBook). Крім ноутбуків powerbank-акумулятор TriniX TPB-10020PD здатний заряджати всі типи смартфонів, будь-які планшети, портативні ігрові консолі (Steam Deck, ASUS ROG Ally, Lenovo Legion Go, MSI Claw), персональну bluetooth-акустику, smart-годинник букридери та інші USB-сумісні гаджети. Під час блекауту така мобільна батарея може живити домашній роутер або стати надійним джерелом енергії для невеликої системи LED-освітлення. Підтримує швидку зарядку за технологіями Quick Charge 3.0 та Power Delivery 3.0.