Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Тримачі для телефону та авто зарядки   /   Ugreen

Тримач / авто зарядка Ugreen LP405

Фото - Тримач / авто зарядка Ugreen LP405
Фото 4
Ugreen LP405
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
присоска
Кріплення гаджета
затискач
Допустима діагональ
7.2 "
Матеріал корпуса
пластик
Розмір
177x68x104 мм
Дата додавання на E-Katalog
лютий 2023
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ugreen 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ugreen.

Купити Ugreen LP405

Усі ціни 7 →

Автотримач Ugreen LP405 Waterfall-Shaped Suction Cup Phone Mount (20473) 20473

Утримувач автомобільний Ugreen LP405 кріпиться за допомогою присоски на панель приладів, що забезпечує вільний доступ до теле... щефону під час руху. Модель має гравітаційний затискач, завдяки чому пристрій надійно тримається навіть при їзді бездоріжжям. Підходить для телефонів із екраном 4.7-7.2 дюймів. Поворотна конструкція, що обертається, дозволяє регулювати кут нахилу.
Skay.uaЗ нами більше 10-ти років
(Одеса)
Гарантія: 6 міс.
Поскаржитись
699 грн.

Кріплення для телефонів Ugreen LP405 Waterfall-Shaped Suction Cup Phone Mount чорний 20473

Маркетплейс: MAUDAU  А99 З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
778 грн.

Автомобільний тримач Ugreen Dashboard Car Phone Holder Black (LP405)

Маркетплейс: Rozetka.ua  RTDUA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
869 грн.

Автоутримувач Ugreen LP405 Waterfall-Shaped Suction Cup Phone Mount (20473)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Simple З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Кріплення для телефонів UGREEN LP405 Waterfall-Shaped Suction Cup Phone Mount Black (20473)

Маркетплейс: Rozetka.ua  MobiForYou З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
585 грн.

Автотримач Ugreen LP405 Black (20473B)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
839 грн.

Автотримач Ugreen LP405 чорний (20473)

Маркетплейс: Rozetka.ua  EU seller З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
989 грн.

Динаміка цін на Ugreen LP405