Каталог   /   Фототехніка   /   Аксесуари для фото   /   Штативи   /   Ulanzi

Штатив Ulanzi MT-44

Фото - Штатив Ulanzi MT-44
Фото 9
Ulanzi MT-44
Колір
Тип
штатив
Трансформація в монопод
Розміщення
настільний
За призначенням
для фотоапаратів
для телефонів і екшн-камер
Максимальна висота
105 см
Секцій ніжок
4
Тип голівки
кульова
Максимальне навантаження
1.5 кг
Комплектується головкою
Матеріал корпуса (ніжок)
пластик
Дата додавання на E-Katalog
червень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ulanzi 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ulanzi.

Купити Ulanzi MT-44

Усі ціни 19 →

Настільний штатив Ulanzi MT-44

Настільний штатив Ulanzi MT-44 є універсальним пристроєм, що ідеально підходить для фотографів, відеоблогерів та творчих особ... щеистостей. Він поєднує функції традиційного штатива та розсувної селфі-палки, що забезпечує високий рівень мобільності та зручності у використанні. Висота від 35 до 150 см дозволяє легко адаптувати пристрій під будь-які умови зйомки, а зібраний у компактний стан
Timesport.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
1 928 грн.

Монопод-штатив Ulanzi MT-44B 2 в 1 Selfie Stick Quadpod S056 White

iCases.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
1 499 грн.

Ulanzi Vijim Multi-functional Mini Tripod White (UV-2503A MT-44 white) VijimMulti-functionalMiniTripodWhite(UV-2503AMT-44whi

Колір виробника/Білий|Вага/320 г|Тип штативу/Трипод|Мінімальна висота/7 см|Встановлення/Настільний|Особливості/Зі з'ємною гол... щеівкою|Максимальне навантаження/1,5 кг|Бренд/Ulanzi|Сумісність/Для веб-камери, Для відеокамери, Для фотокамери|Кріплення/1/4"
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
1 665 грн.

Ulanzi Vijim UV-2503A MT-44 White

Kvshop.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Гарантія: 3 міс. від виробника
Поскаржитись
1 179 грн.

Штатив Ulanzi Vijim Multi-functional Mini Tripod White (UV-2503A MT-44 white) (2503A)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Gadloft З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
1 285 грн.
ще 14 пропозицій

Динаміка цін на Ulanzi MT-44