Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Шини   /   Uniroyal

Зимова шина Uniroyal WinterExpert 195/50 R15 82H

Фото - Шини Uniroyal WinterExpert 195/50 R15 82H
Відео 5Фото 3
Виберіть розмір шин
Uniroyal WinterExpert 195/50 R15 82H
Сезон
зимова
Тип
легкова / SUV
Ширина
195 мм
Профіль
50 %
Посадковий діаметр
15 "
Індекс навантаження
82
Індекс швидкості
H
Спрямованість
спрямований
Симетричність
симетрична
Паливна економічність
D
Зчеплення на мокрій дорозі
C
Рівень шуму
72 дБ
Офіційний сайт
uniroyal-tyres.com
Дата додавання на E-Katalog
липень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniroyal 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniroyal.

Купити Uniroyal WinterExpert 195/50 R15 82H

Усі ціни 7 →

Uniroyal WinterExpert (195/50R15 82H)

Вигідні ціни. Без передоплати. Працюємо з ПДВ. Акції та Знижки. Швидка доставка. Самовивіз в Одесі.
Avtopik.uaЗ нами 8 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
4 047 грн.

Uniroyal WinterExpert 195/50 R15 82H

Бренд - Uniroyal;Сезон - Зимові;Тип авто - Легковий;Ширина - 195;Індекс швидкості - H;Профіль - 50;Діаметр - 15;Індекс навант... щеаження - 82;
Gumma.uaЗ нами 5 років
(Харків)
Поскаржитись
4 154 грн.

Uniroyal WinterExpert 195/50 R15 82H 3633280000

Uniroyal WinterExpert 195/50 R15 82H
Metrader.com.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
3 994 грн.

Uniroyal WinterExpert (195/50R15 82H)

Mastershina.comЗ нами 5 років
(Київ)
Поскаржитись
4 545 грн.

Uniroyal Uniroyal WinterExpert 195/50 R15 82H

Mashyna.in.uaЗ нами 6 років
(Рава-Руська)
Поскаржитись
3 880 грн.

Зимові шини Uniroyal WinterExpert 195/50 R15 82H

Маркетплейс: Rozetka.ua  TopRezina З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 300 грн.

Зимова шина Uniroyal WinterExpert 195/50 R15 82H

Маркетплейс: Rozetka.ua  GMA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
4 403 грн.

Динаміка цін на Uniroyal WinterExpert 195/50 R15 82H

Відеоогляди