Кулер для воды V.I.O. X172-FCC
Видео 1Фото 2 |
V.I.O. X172-FCC |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог V.I.O. 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели V.I.O..
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить V.I.O. X172-FCC
Кулер для води ViO X172-FCC | 8 387 грн. |
Кулер для води ViO Х172-FСC з компресорним охолодженням і шафкою, підлогов | 7 700 грн. |
Кулер для води з компресорним охолодженням ViO х 172-FCC | 6 049 грн. |
Кулер для води підлоговий ViO Х172-FСC (з шафкою) | 7 500 грн. |
Видеообзоры
РекомендуемСравнить в таблице →