Стул Vetro R-95
Фото 7 |
Vetro R-95 |
|
Сиденье вращается.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Vetro 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Vetro.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Vetro R-95
Стілець поворотний Vetro Mebel R-95-light-grey-matting/ black | 5 945 грн. |
Стілець поворотний Vetro Mebel R-95 Світло-сірий (R-95-light-grey-matt) | 6 913 грн. |
Стілець поворотний для кухні, кафе, бару R-95 Vetro Mebel Чорний/Світло-сі | 6 973 грн. |
Крісло поворотне Vetro R-95 світло-сірий тканина рогожка ноги чорний метал | 5 931 грн. |
Стілець поворотний з металевим каркасом Vetro Mebel R-95 світло-сірий (R-9 | 4 879 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →