Каталог   /   Авто та мото   /   Автохімія та мастила   /   Охолоджувальна рідина   /   VipOil

Охолоджувальна рідина VipOil Profi 30 Green 10 л

Фото - Охолоджувальна рідина VipOil Profi 30 Green 10 л
VipOil Profi 30 Green 10L
Температура замерзання
-24 °С
Об'єм
10 л
Колір
зелений
Допуски виробників
ТУ У 24.6-32611302-004:2010
Офіційний сайт
vip-oil.com.ua
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2018
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VipOil 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VipOil.

Купити VipOil Profi 30 Green 10 л

Усі ціни 6 →

VIPOIL 701394

Антифриз VIPOIL Profi 30 Green 10кг (701394) — це інноваційна охолоджувальна рідина класу G11, що готова до застосування і за... щебезпечує неперевершений захист для кожного автомобіліста, шукаючи оптимальну продуктивність своєї машини. Завдяки основі на етиленгліколі і ретельно розробленій формулі, цей антифриз вражає своєю стійкістю, запобігаючи замерзанню при температурах до -30 °C. Його зелений колір не лише естетично привабливий, але й легко дозволяє перевірити рівень рідини в системі. Антифриз VIPOIL відзначається здатністю захищати від усіх видів корозії, кавітації та відкладення солей, що особливо важливо для системи охолодження двигуна як в вітчизняних, так і імпортних автомобілях. Використовувана у цьому продукті технологія дозволяє запобігати перегріву влітку, одночасно забезпечуючи захист від замерзання взимку. Спеціально розроблений для безпечного використання з радіаторами будь-яких типів, цей антифриз дружній до алюмінію, міді, чавуну та інших металів, гарантуючи тривалий термін служби до 3 років без заміни. Продукт не містить амінів, фосфатів, силікатів і нітритів, що робить його безпечним для гумових деталей і пластику. Оберіть VIPOIL Profi 30 Green для надійного і довговічного захисту вашого автомобіля!
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
670 грн.

Антифриз VIPOIL Profi 30 Green 10кг (701394) 701394

Клас - G11, Тип - готовий, Температура замерзання - -30 °C, Колір - зелений, Об`єм (вага) - 10 кг, Основа - етиленгліколь, Те... щермін експлуатації - до 3 років, каністра пластикова
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
648 грн.

Антифриз VIPOIL Profi 30 Green 10кг (701394) 701394

+ 23 балів ITbox, Клас - G11, Тип - готовий, Температура замерзання - -30 °C, Колір - зелений, Об`єм (вага) - 10 кг, Основа -... щеетиленгліколь, Термін експлуатації - до 3 років, каністра пластикова
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Охолоджуюча рідина VipOil Profi 30 Green 10кг (зелена)

Маркетплейс: Rozetka.ua  AutoDriveMarket З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
630 грн.

Антифриз VIPOIL Profi 30 Green 10кг (701394)

Маркетплейс: Rozetka.ua  ELECTRON З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
902 грн.

Антифриз VipOil Profi 30 Green 10кг

Маркетплейс: Rozetka.ua  Proff Auto Market З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
657 грн.

Динаміка цін на VipOil Profi 30 Green 10 л

Модификації VipOil Profi 30 Green

Ціни на VipOil Profi 30 Green
VipOil Profi 30 Green 1 лвід 78 грн.3 пропозиції
VipOil Profi 30 Green 5 лвід 339 грн.5 пропозицій
VipOil Profi 30 Green 10 лвід 630 грн.6 пропозицій
VipOil Profi 30 Green 20 лвід 1 051 грн.6 пропозицій