Каталог   /   ТВ та відеотехніка   /   Проєкційне обладнання   /   Проєкційні екрани   /   Walfix

Проєкційний екран Walfix TLS 295x165 (TLS-11)

Фото - Проєкційний екран Walfix TLS 295x165
Walfix TLS 295x165
Тип
розгортається
Механізм розгортання
мотор
Діагональ
133 "
Співвідношення сторін
16:9
Ширина полотна
295 см
Висота полотна
165 см
Покриття
матове / біле /
пульт ДК
/ бездротовий і дротовий /
Дата додавання на E-Katalog
серпень 2018
Маркування виробника
TLS-11

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Walfix 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Walfix.

Купити Walfix TLS 295x165

Усі ціни 27 →

Проекционный экран моторизированный 16:9 133'' (295*165 см) Walfix TLS-11

Тип - моторизированные, способ крепления - настенно-потолочный, тип проекции - прямая, тип конструкции - подвесной, ширина... щеэкрана - 295 см, высота экрана - 165 см, формат - 16:9, Matte White
A-techno.com.uaЗ нами 10 років
(Київ)
Поскаржитись
10 589 грн.

Екран для проектора моторизований Walfix TLS-11

Екран для проектора моторизований Walfix TLS-11 Матове полотно із еластичного, високоякісного білого вінілу. Чорне окантуван... щеня екрану (екстрадроп). Зворотний бік полотна чорного кольору. Стійкий до плісняви. Характеристики Walfix TLS-11: Діагональ: 133" Розміри області для проектування: 295х165 см Співвідношення сторін: 16:9 Коефіцієнт посилення: 1.2 Кут огляду: 170 градусів Колір корпусу: білий Довжина дроту: 2м Комплектація: екран, бездротовий пульт ДК, провід живлення з пультом керування Тип батареї ДК - А23 (немає в комплекті) Можливість кріплення на стіну та стелю
Pro-ekran.comЗ нами 7 років
(Одеса)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
13 790 грн.

Проекційний екран Walfix TLS-11

+ 349 балів ITbox, Тип - моторизовані, спосіб кріплення - настінно-стельовий, тип проекції - пряма, тип конструкції - підвісн... щеий, ширина екрана - 295 см, висота екрану - 165 см, формат - 16:9, Matte White
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Проекційний екран Walfix 133 "(295х165, 16: 9) (TLS-11)

Форм-фактор: моторизований / Розмір: 295х165 см
Stls.storeЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Поскаржитись
9 459 грн.

Проекційний екран Walfix 133 "(295х165, 16: 9) (TLS-11)

Форм-фактор: моторизований / Розмір: 295х165 см
ЦифраЗ нами 9 років
(Київ)
Поскаржитись
9 424 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Walfix TLS 295x165

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Walfix TLS 295x165

Ціни на Walfix TLS 295x165
Walfix TLS 203x114 від 3 783 грн.39 пропозицій
Walfix TLS 234x132 від 4 284 грн.45 пропозицій
Walfix TLS 265x148 від 6 387 грн.39 пропозицій
Walfix TLS 295x165 від 9 424 грн.28 пропозицій
Walfix TLS 311x185 від 11 486 грн.39 пропозицій