USB-флешка Wibrand Chameleon 64Gb
![]() |
Wibrand Chameleon 64Gb |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Wibrand 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Wibrand.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Wibrand Chameleon 64Gb
Усі ціни 205 →| 450 грн. | ![]() |
Wibrand WI2.0/CH64U6B | 278 грн. | ![]() |
USB флеш накопичувач Wibrand 64GB Chameleon Black USB 2.0 (WI2.0/CH64U6B) WI2.0/CH64U6B | 450 грн. |
Wibrand Chameleon 64Gb Pink (WI2.0/CH64U6P) Pink | 363 грн. |
Wibrand USB 2.0 Chameleon 64Gb Light Green (WI2.0/CH64U6LG) USB2.0Chameleon64GbLightGreen(WI2.0/CH64U6LG) | 449 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →