Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Тримачі для телефону та авто зарядки   /   XO

Тримач / авто зарядка XO C85

Фото - Тримач / авто зарядка XO C85
Фото 5
XO C85
Колір
Призначення
автомобільний
Кріплення тримача
присоска
Кріплення гаджета
затискач
Гнучка ніжка
Матеріал корпуса
пластик
Дата додавання на E-Katalog
листопад 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог XO 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі XO.

Купити XO C85

Усі ціни 7 →

XO C85 Long Neck Suction Cup Black

Тримач XO C85 Long Neck Suction Cup Black
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Поскаржитись
329 грн.

XO Тримач в авто XO C85 Car hose suction cup mobile phone holder Black

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
269 грн.

Автотримач для телефона XO C85 Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  MyMobiLife З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
309 грн.

Автотримач XO C85 Car hose suction cup mobile phone holder Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Dimmo З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
487 грн.

Автотримач для телефона XO C85 Чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  Toyunimarket З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
435 грн.

Автотримач для телефону XO C85, на присосці з гнучкою ніжкою, поворот 360°, універсальний, чорний

Маркетплейс: Rozetka.ua  beztrymu З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
395 грн.

Автомобільний тримач XO C85 Car hose suction cup mobile phone holder Black

Маркетплейс: Rozetka.ua  GigaТех З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
431 грн.

Динаміка цін на XO C85