Каталог   /   Клімат, опалення та водопостачання   /   Обігрівачі   /   Теплові гармати   /   Yato

Теплова гармата Yato YT-99693

Фото - Теплова гармата Yato YT-99693
Yato YT-99693
Джерело живлення
електрична
Макс. теплова потужність
3 кВт
Макс. площа обігріву
30 м²
Напруга живлення
1ф (230 В)
Споживана потужність
25 Вт
Нагрівальний елемент
ТЕН
Продуктивність
495 м³/год
Регулювання потужності
ступінчасте
2 / 3 кВт
Функції
термостат
вентиляція без обігріву
Безпека
захист від перегрівання
Клас захисту (IP)
24
Габарити (ШхВхГ)
198x310x230 мм
Вага
3.9 кг
Дата додавання на E-Katalog
грудень 2024
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.

Купити Yato YT-99693

Тепловентилятор електричний YATO YT-99693

- Потужність 3000 Вт - Макс. площа обігріву 30 м² - Напруга 220–240 В - Частота 50 Гц - Витрата повітря 495 м³/год - Діапазон регулювання потужності 25/2000/3000 Вт - Захист від перегріву так - Світловий індикатор так - Тип термостата з автоматичним скиданням - Габарити 198х230х310 мм -... щеДовжина кабелю 1,2 м - Рівень захисту IP24 - Вага 3,9 кг - Використання для обігріву приміщень
Motoblok.bizЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 12 міс.
Під замовлення
Поскаржитись
2 867 грн.

Теплова гармата Yato (YT-99693)

MAUDAUЗ нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись
3 413 грн.

Теплова гармата (тепловентилятор) Yato YT-99693

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
2 950 грн.

Нагрівач приміщень Yato мережевий 230В (3кВт) з вентилятором (обігрів S 30 м) 25/2000/3000 Вт (YT-99693)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Harden Shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
3 379 грн.

Динаміка цін на Yato YT-99693

Модификації Yato YT-99693

Ціни на Yato YT-99693
Yato YT-99690 від 2 073 грн.5 пропозицій
Yato YT-99693 від 2 867 грн.4 пропозиції
Yato YT-99695 від 5 099 грн.4 пропозиції