Team Group C171 16 GB
Team Group C171 16Gb |
Colour | | Memory size | 16 GB | USB version | USB 2.0 | Material | plastic | Strap eyelet | | Waterproof | + | Size | 34x15x6 mm | Weight | 3.5 g | Official Website | goo.gl | Added to E-Catalog | june 2017 |
|
The case is protected from moisture, dust and shock.
Information in model description is for reference purposes.
Before buying always check characteristics and configuration of product with online store manager
Catalog Team Group 2024 - new products, best sales and most actual models Team Group.
|
| Флеш-накопичувач USB 16GB Team C171 White (TC17116GW01) TC17116GW01Мінімалістичний дизайн зі стильними елементами USB-накопичувачі C171, стилізовані під клавіші піаніно, відрізняються оригінал... moreьним дизайном, який об"єднує в собі колірну естетику і модні тенденції. Мінімалістичні USB-накопичувачі C171 виконані в компактному цільному обтічному корпусі. Три чудові функції захисту Цільний дизайн корпусу C171 і монтаж мікросхем за допомогою технології COB забезпечують всебічний захист даних, а також захист від впливу вологи, пилу, ударів і т. д., гарантуючи безпечне і надійне зберігання даних. Технологія Plug and Play дозволяє моментально збільшити ємність настільного ПК і ноутбука за допомогою USB-накопичувача. Компактний розмір і портативність C171 зручно зберігати і брати з собою завдяки стильному, легкому і компактному цільному корпусу без ковпачка. Він не тільки дозволяє заощадити місце в машині, але також підтримує різні типи автомобільних аудіосистем з вбудованими портами USB, щоб ви легко могли насолоджуватися улюбленою музикою в дорозі. Корпус з отвором для ремінця Завдяки передбаченому в корпусі отвору для ремінця USB-накопичувач зручно брати з собою. Цей USB-накопичувач не тільки забезпечує зручне зберігання мультимедійних файлів або доступ до довідкових матеріалів. Він також може використовуватися в якості невеликого стильного аксесуара, який доповнить вашу індивідуальність і підкреслить ваш елегантний стиль Click.ua1 year with us (Kyiv) Warranty: 99 days manufacturer Report | | 109 ₴ | | |
|
| Team 16GB C171 Black (TC17116GB01)Флешка Team 16GB C171 Black (TC17116GB01) AKS.uaWith us more than 10 years (Kyiv) Warranty: 24 month Report | | 140 ₴ | | |
|
| USB флеш накопитель Team 16GB C171 Black USB 2.0 (TC17116GB01) TC17116GB01USB флеш накопитель Team 16GB C171 Black USB 2.0 (TC17116GB01) Comtrading.ua4 year with us (Kyiv) Report | | 178 ₴ | | |
|
| Team 16 GB C171 Black (TC17116GB01) TC17116GB01Мінімалістичний дизайн зі стильними елементамиЧорні та білі USB-накопичувачі C171, стилізовані під клавіші піаніно, відрізняю... moreться оригінальним дизайном, який поєднує в собі колірну естетику та модні тенденції. Мінімалістичні чорні та білі USB-накопичувачі C171 виконані в компактному цілісному обтічному корпусі. Доступно два колірні рішення: благородний вугільно-чорний корпус із золотим написом та стильний корпус кольору слонової кістки з написом кольору рожевого золота, що відповідає останнім тенденціям.Три чудові функції захистуЦілісний дизайн корпусу C171 та монтаж мікросхем за допомогою технології COB забезпечують всебічний захист даних, а також захист від впливу вологи, пилу, ударів тощо, гарантуючи безпечне та надійне зберігання даних. Технологія Plug and Play дозволяє миттєво збільшити місткість настільного ПК та ноутбука за допомогою USB-накопичувача.Компактний розмір та портативністьC171 зручно зберігати та брати з собою завдяки стильному, легкому та компактному цілісному корпусу без ковпачка. Він не тільки дозволяє заощадити місце в машині, але також підтримує різні типи автомобільних аудіосистем з вбудованими USB портами, щоб ви легко могли насолоджуватися улюбленою музикою в дорозі.Корпус з отвором для ремінцяЗавдяки передбаченому в корпусі отвору для ремінця USB-накопичувач зручно брати із собою. Цей USB-накопичувач не тільки забезпечує зручне зберігання мультимедійних файлів або доступ до довідкових матеріалів. Він також може використовуватися як невеликий стильний аксесуар у чорному або білому кольорі, який доповнить вашу індивідуальність і підкреслить ваш елегантний стиль. Mta.ua6 year with us (Kyiv) Warranty: 24 month manufacturer Report | | 199 ₴ | | |
|
| Флеш-накопичувач USB 16GB Team C171 Black (TC17116GB01)Мінімалістичний дизайн зі стильними елементамиUSB-накопичувачі C171, стилізовані під клавіші піаніно, відрізняються оригіналь... moreним дизайном, який об"єднує в собі колірну естетику і модні тенденції. Мінімалістичні USB-накопичувачі C171 виконані в компактному цільному обтічному корпусі.Три чудові функції захистуЦільний дизайн корпусу C171 і монтаж мікросхем за допомогою технології COB Mobicase.net1 year with us (Kyiv) Report | | 126 ₴ | | |
Team Group C171 configurations
Price for Team Group C171 |
---|
| Team Group C171 16 GB | | from 109 ₴ | 38 offers |
| Team Group C171 32 GB | | from 122 ₴ | 33 offers |
Team Group C171 16 GB price graph