Україна

Ціна

Відгуки про пилососи Philips

Переваги
Philips PowerPro Compact FC 9331
навіть не знаю, що у цьому пилососі радує мене більше) почати мабуть варто з того, як тихо він працює. звикши до дешевих шумних пилососів, я очікувала що і цей зараз буде жужжати гучніше ніж сирена)) але він неймовірно тихий. рівень шуму щось близько кипіння чайнику, тож якщо ви живете в квартирі, сусіди точно не почують його роботи, для мене це було однозначною перевагою! також подобається різномаїття насадок і зручність їх заміни. є велика комбінована насадка з високою щетиною ще→, яку можна перемикати на режим килим/ламінат. прямо на телескопічній трубі є невеличка щітка для важкодоступних місць/меблів, а також щілинна насадка. ще в комплекті йшла проста насадка для ламінату чи лінолеуму, але я нею не користуюсь, цих вистачає з головою) хоча в пилососі немає регулювання потужності, його робоча сила досить велика, без проблем всмоктує будь-яке сміття, волосся і пил. це ж сміття зручно потім і викидати: волосся намотується на спеціальний конус у фільтрі, а звичайне сміття легко висипається в відро. фільтри миються, так щоб не розносити один і той самий пил під час прибирання. ну і звичайно радує довжина кабелю - мені його вистачає для прибирання всієї квартири без перемикань на різні розетки)
Philips SpeedPro Aqua FC 6729
Прибирати можуть усі навіть діти. Зручний у використанні, насадка зі з фарою це просто бомба у гарному сенсі.
Philips PowerPro Compact FC 9330
Компактность,надёжность,простота в использовании, экономичность.
Підбір за параметрами
Ціна