Смартгодинник
2E Alpha SQ Music Edition
Фото 13 |
2E Alpha SQ Music Edition
Дисплей:1.78 ", 448x368 пікс, AMOLED
Корпус:пластик, IP68
Сповіщення:вібросигнал, про виклики, про повідомлення
Здоров'я:пульсометр, тонометр, кисень у крові
Можливість здійснювати Bluetooth-дзвінки.
Попереднє фото.
Як працюють датчики розумних годинників та браслетів?Гайд за принципами роботи датчиків розумних годинників та фітнес-браслетів.
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Всі характеристики
Характеристики Alpha SQ Music Edition
|
Смартгодинники та фітнес-браслети: у чому різниця?Розбираємося у відмінних рисах популярних носимих гаджетів — смартгодинників і фітнес-браслетів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 2E Alpha SQ Music Edition
Усі ціни 40 →Смарт-годинник 2E Alpha SQ Music Edition 46мм 1.78» 368x448 AMOLED BT 5.2 | 1 999 грн. |
Смарт-годинник 2E Alpha SQ Music Edition 46 mm Black (2E-CWW40BK) 2E-CWW40 | 1 999 грн. |
Смарт-часы 2E Alpha SQ Music Edition 46мм, Черный 2E-CWW40BK | 1 729 грн. |
Смарт-часы 2e Alpha sq Music Edition 46mm Black 2e-cww40bk | 1 823 грн. |
Cмарт-годинник 2E Alpha SQ Music Edition 46mm Black (CWW40BK) Alpha SQ Mus | 1 999 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →