2E HG340
Відео 2Фото 17 |
2E HG340 2021 рікпідсвічування корпуса |
|
Дротова повнорозмірна гарнітура, представлена брендом 2E в 2021 році. За дуже демократичної вартості модель отримала всі атрибути сучасних геймерських навушників: ефектне RGB-підсвічування, віртуальний звук 7.1, підтримку фірмового програмного забезпечення з можливостями гнучкого налаштування. Навушники 2E HG340 мають малу вагу, щільно прилеглі амбушюри з PU шкіри та широке оголов'я з м'якою вставкою, завдяки чому демонструють високий рівень комфорту навіть при тривалих ігрових сесіях.
50-мм динамічні випромінювачі звучать голосно, чисто і деталізовано вже з коробки, а фірмова програма дозволяє налаштувати звучання під свої уподобання. Мікрофон на гнучкій ніжці гарантує гарну чутність в ігрових чатах та стримах, але при необхідності легко від'єднується. Навушники оснащені 2-метровим кабелем, що не знімається, в тканинній обплетці з роз'ємом USB. На ньому розташований блок керування гучністю, підсвічуванням та мікрофоном. Модель доступна в класичному чорному та екстравагантно жовтому кольорах. У другому варіанті кабель має жовті вставки, що має досить стильний вигляд.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 2E 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 2E.
Купити 2E HG340
Усі ціни 45 →2E Gaming HG340 (2E-HG340BK) Black 2E-HG340BK | 1 299 грн. |
Навушники 2E GAMING HG340 RGB 3.5mm (2E-HG340BK) Black | 1 299 грн. |
Гарнитура 2E Gaming HG340 RGB Black (2E-HG340BK) 2E-HG340BK | 1 299 грн. |
Навушники ігрові 2E Gaming HG340 RGB 3.5mm Black (2E-HG340BK) | 1 299 грн. |
Наушники 2E Gaming HG340 Rgb 3.5mm Black (2E-HG340BK) | 1 299 грн. |