Зарядний пристрій 2E WC3USB65W (2E-WC3USB65W)
2E WC3USB65W | |||||||||||||||||
Завдяки невеликим розмірам та помірній вазі ідеально підходить для поїздок, подорожей та відряджень. Належить до моделей нового покоління, в яких замість кремнієвих транзисторів використовуються транзистори на базі нітриду галію GaN (Gallium Nitride). Завдяки цьому, мережний зарядний пристрій 2E 2E-WC3USB65W менше нагрівається, споживає менше енергії та заряджає гаджети швидше, ніж звичайні адаптери живлення. Обслуговувана техніка може підключатися до трьох вихідних портів (2хUSB С + USB-A), причому при обслуговуванні через один порт USB-C потужність, що передається, може досягати 65 Вт (20В/3.25A). Підтримка Power Delivery дозволяє за 30 хв зарядити на 50% батарею Apple iPhone 12, а повна зарядка iPad Pro 2021 займе не більше 2 год.