Камера под регистратор 70mai Rear Camera (Midrive RC06)
Відео 14Фото 2 |
70mai Rear Camera |
|
Камера для підключення до відеореєстратора Xiaomi 70Mai A800 4K Dash Cam.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 70mai 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 70mai.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 70mai Rear Camera
Усі ціни 18 →Камера заднего вида Xiaomi 70mai Hd Reversing Video Camera (Midriver RC06) | 970 грн. |
Камера заднього виду 70mai Midrive RC06 | 999 грн. |
Камера заднього виду Xiaomi 70Mai Rear Camera (Midrive RC06) Midrive RC06 | 901 грн. |
Xiaomi 70mai HD Reversing Video Camera (Midriver RC06) | 1 090 грн. |
Xiaomi 70mai Midrive RC06 rear camera (Midrive RC06) 70mai Midrive RC06 re | 977 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →