Карта пам'яті A-Data Premier microSD UHS-I U1 32 ГБ (AUSDH32GUICL10-RA1)
A-Data Premier microSDHC UHS-I U1 32Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data Premier microSD UHS-I U1 32 ГБ
Усі ціни 28 →ADATA microSDHC 32GB Premier Class 10 UHS-I U1 + SD адаптер (AUSDH32GUICL1 | 209 грн. |
Карта памяти A-DATA 32Gb microSDHC Ultra UHS-I +SD адаптер Class 10 (AUSDH | 227 грн. |
ADATA A-DATA 32Gb microSDHC Ultra UHS-I +SD адаптер Class 10 (AUSDH32GUICL | 166 грн. |
microSDHC (UHS-1) A-DATA Premier 32Gb Class 10 (R-85Mb/s) (adapter SD) (AU | 151 грн. |
Карта пам'яті ADATA 32GB microSDHC Premier Class 10 UHS-I + SD Adapter (AU | 166 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації A-Data Premier microSD UHS-I U1
Ціни на A-Data Premier microSD UHS-I U1 |
---|---|---|---|---|
A-Data Premier microSD UHS-I U1 32 ГБ | від 151 грн. | 28 пропозицій | ||
A-Data Premier microSD UHS-I U1 64 ГБ | від 230 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →