Карта пам'яті GOODRAM microSD 60 Mb/s Class 10 32 ГБ (M1A0-0320R12)
Фото 5 |
GOODRAM microSDHC 60 Mb/s Class 10 32Gb 8 ГБ32 ГБ |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GOODRAM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GOODRAM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GOODRAM microSD 60 Mb/s Class 10 32 ГБ
Goodram 32GB microSDHC UHS-I Class 10 (M1A0-0320R12) M1A0-0320R12 | 199 грн. |
Карта пам'яті GoodRAM MicroSDHC 32GB UHS-I Class 10 (M1A0-0320R12) | 179 грн. |
Карта пам'яті Goodram 32GB microSDHC Class 10 (M1A0-0320R12) | 201 грн. |
Модификації GOODRAM microSD 60 Mb/s Class 10
Ціни на GOODRAM microSD 60 Mb/s Class 10 |
---|---|---|---|---|
GOODRAM microSD 60 Mb/s Class 10 8 ГБ | від 399 грн. | 2 пропозиції | ||
GOODRAM microSD 60 Mb/s Class 10 32 ГБ | від 179 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →