Карта пам'яті A-Data Premier microSD UHS-I Class10 128 ГБ (AUSDX128GUICL10A1-RA1)
Відео 1Фото 5 | Очікується у продажу 350 грн. Тип: microSDXC; Швидкість читання даних (МБ/с): 100; Швидкість запису даних (МБ/с): 25; |
A-Data Premier microSDXC UHS-I Class10 128Gb |
|
Гід картами пам'яті для фотоапаратівЯкі картки пам'яті використовуються у сучасних камерах і чим вони відрізняються? Давайте розбиратися
MicroSD, SD або CompactFlash? Як вибрати відповідну карту пам'яті для смартфона, фотоапарата, відеокамери та іншої технікиРозбираємося, які існують формати карт пам'яті і де вони використовуються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації A-Data Premier microSD UHS-I Class10
Ціни на A-Data Premier microSD UHS-I Class10 |
---|---|---|---|---|
A-Data Premier microSD UHS-I Class10 16 ГБ | від 228 грн. |
A-Data Premier microSD UHS-I Class10 32 ГБ | від 155 грн. | 17 пропозицій | ||
A-Data Premier microSD UHS-I Class10 64 ГБ | від 221 грн. | 18 пропозицій | ||
A-Data Premier microSD UHS-I Class10 256 ГБ | від 923 грн. | 23 пропозиції |