Мікрофон A4Tech MI-10
Відео 10Фото 10 |
A4Tech MI-10 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A4Tech MI-10
Усі ціни 43 →A4Tech MI-10 Black | 299 грн. |
Мiкрофон A4Tech MI-10 Grey MI-10 (Grey) | 299 грн. |
Микрофон A4Tech MI-10 настольный | 284 грн. |
Микрофон MI-10 A4-tech | 349 грн. |
Мікрофон A4Tech MI-10 Gray | 309 грн. |
ще 20 пропозицій
Ні Падає, через 3 місяці переставши робити Слава: користуюся A4Tech MI-10 кілька місяців |
Показано 1 з 3 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості мікрофона A4Tech MI-10:
- Регулювання нахилу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →