Мікрофон SAMSON Meteor Mic (MTR)
Відео 27Фото 5 |
SAMSON Meteor Mic |
|
Компактний студійний мікрофон із USB-підключенням до комп'ютера або ноутбука. Модель виконана у витонченому хромованому корпусі та обладнана конденсаторним елементом із великою діафрагмою (25 мм) для забезпечення максимально високої якості звукозапису. SAMSON Meteor Mic буде доречним для запису музичних інструментів, подкастів, ігор, стрімінгу та голосового спілкування в Інтернеті.
Мікрофон має кардіоїдну спрямованість, гладку частотну характеристику в діапазоні від 20 Гц до 20 кГц і АЦП-перетворювачами 16 біт, 44.1 / 48 кГц. У плані підключень модель оснащується USB-кабелем для коннекта з комп'ютером та 3.5-міліметровим аудіоджеком для навушників. На корпусі мікрофона передбачається регулятор чутливості, в обрамленні якого знаходиться вимикач аудіосигналу. Модель озброєна розкладними ніжками для зручності встановлення на столі, а в нижній частині корпусу вбудований адаптер для встановлення на стандартну мікрофонну стійку. Драйвери для мікрофона не потрібні - працює він відразу "з коробки".
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMSON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMSON.
Купити SAMSON Meteor Mic
Усі ціни 15 →Мікрофон Samson Meteor Mic | 5 290 грн. |
Мікрофон Samson Meteor Mic (MTR) | 5 290 грн. |
Микрофон Samson Meteor Mic (MTR) | 5 290 грн. |
USB-мікрофон SAMSON METEOR MIC 28183 | 2 499 грн. |
Мікрофон Samson Meteor MIC Silver (SAMTRSD) - відкрита коробка 183862 | 2 399 грн. |
- Діафрагма 25 мм
- Вбудований адаптер для кріплення на стійку