WEB-камера A4Tech PK-910P (1193308)
Відео 5Фото 4 |
A4Tech PK-910P |
|
Антивідблискове покриття. Автоматична налаштування зображення. Універсальне кріплення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A4Tech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A4Tech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A4Tech PK-910P
Усі ціни 65 →A4Tech PK-910P | 1 149 грн. |
A4Tech PK-910P | 1 149 грн. |
Веб-камера A4Tech PK-910P USB Silver-Black | 1 099 грн. |
Веб-камера A4-Tech PK-910P, USB 2.0 | 1 044 грн. |
Веб-камера A4Tech PK-910P USB Silver-Black | 1 063 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →