Велозамок / блокатор ABUS 540/160HB300
Фото 4 |
ABUS 540/160HB300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ABUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ABUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ABUS 540/160HB300
Усі ціни 7 →Замок U-образный ABUS 540/160HB300 Granit X-Plus 111792 | 5 498 грн. |
Замок Abus 540/160HB300 Granit X-Plus 111792 | 5 498 грн. |
Замок U-lock ABUS 540/160HB300 Granit X-Plus 111792 | 5 490 грн. |
Велозамок ABUS 540/160HB300 Granit X-Plus (111792) | 5 498 грн. |
Велозамок ABUS 540/160HB300 Granit X-Plus | 5 498 грн. |
Замок U-подібний ABUS 540/160HB300 Granit XPlus (1007-111792) | 5 497 грн. |
Велозамок ABUS 540 / 160HB300 Granit X-Plus 111792 | 5 498 грн. |
Додаткові функції і можливості велозамка / блокатора ABUS 540/160HB300:
- Підсвічування ключа
РекомендуємоПорівняти в таблиці →