Каталог   /   Мобільні та зв'язок   /   Мобільні аксесуари   /   Зарядки для ґаджетів   /   Acefast

Зарядний пристрій Acefast A1 PD20W (AFA1B)

Фото - Зарядний пристрій Acefast A1 PD20W
Фото 8
Acefast A1 PD20W
Колір
Тип
мережевий ЗП
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Габарити
82x28x44 мм
Вага
63 г
Офіційний сайт
acefast.com
Дата додавання на E-Katalog
червень 2022
Маркування виробника
AFA1B

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acefast 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acefast.

Купити Acefast A1 PD20W

Усі ціни 79 →

Мережевий зарядний пристрій ACEFAST A1 PD 20W USB-C WHITE (AFA1W) AFA1W

Мережевий Зарядний Пристрій ACEFAST A1 PD 20W USB-C WHITE: Швидкий та Надійний Зарядний Пристрій ACEFAST A1 PD 20W USB-C W... щеhite - це потужний та надійний мережевий зарядний пристрій, який створений для швидкої та ефективної зарядки ваших пристроїв. Він має вихідну потужність 20 Вт та підтримує протокол швидкої зарядки Quick Charge 3.0, що робить його ідеальним для зарядки смартфонів та планшетів. Головні
Gadgetguys.com.uaЗ нами 2 роки
(Крюківщина)
Поскаржитись
399 грн.

Acefast Адаптер живлення для телефона Acefast A1 Black (AFA1B) PD20W single USB-C charger

MTA.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
319 грн.

Acefast 6974316280033

Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
344 грн.

Зарядний пристрій ACEFAST A1 PD20W single USB-C charger White (6974316280040) 6974316280040

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
420 грн.

AceFast A1 PD20W single USB-C charger Black (6974316280033) A1PD20WsingleUSB-CchargerBlack(6974316280033)

Індикація заряду/Ні|Колір виробника/Чорний|Живлення/Електромережа 220 В|Вага/61 г|Потужність/20 Вт|Вихід/5V/3A, 9V/2,22A, 12V... ще/1,67A|Технології зарядки/Fast Charge, Power Delivery, Quick Charge 2.0, Quick Charge 3.0|Тип роз'єму/1 х Type-C|Тип/Адаптер|Тип зарядного пристрою/Мережевий|Слотів зарядки/1|Сумісність/Смартфон, Планшет, Навушники|Комплектація/Адаптер живлення, Документація|Розміри (ВхШхГ)/81,8 х 28 х 43,7 мм|Особливості/Швидка зарядка|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/2 роки|Бренд/AceFast
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
425 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на Acefast A1 PD20W

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна