Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-46 [AN515-46-R6ER] (NH.QGZEP.009)
Відео 11Фото 14 | від 38 499 до 58 100 грн. Порівняти ціни 18 →Дисплей:15.6 ", 1920x1080 (16:9) Процесор:Ryzen 5, 6600H, 3.3 ГГц Відеокарта:RTX 3060 ОЗП:16 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 512 ГБ ОС:без ОС Вага ноутбука:2.5 кг |
Модифікації Acer Nitro 5 AN515-46 40
Характеристики
Acer Nitro 5 AN515-46 [AN515-46-R6ER] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Acer Nitro 5 AN515-46 [AN515-46-R6ER]
Сортувати
Acer Nitro 5 AN515-46 (NH.QGZEP.009) | 38 499 грн. |
Acer Nitro 5 AN515-46 (NH.QGZEP.009) | 43 500 грн. |
Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-46 (NH.QGZEP.009) Nitro 5 AN515-46 (NH.QGZEP.00 | 43 839 грн. |
Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-46 R5-6600H/16GB/512 RTX3060 165Hz (NH.QGZEP.00 | 40 479 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
0 0 0 6 |
Кращий ноутбук за свої грощі (31к грн) Охолодження, софт, дізайн, екран, звук, тачпад. Не виявив. 2 hg: користуюся Acer Nitro 5 AN515-46 кілька місяців |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
30 грудня 2023, 11:08
Добрий день А чи буде на цьому ноутбуці на відеокарті 3070 ti в гта 5 80-90 фпс? #
28 грудня 2023, 03:37
Оперативна пам'ять одноканальна ? #
Доброго дня
Скажіть будь ласка, на конфігурації ноутбука Acer Nitro 5 AN515-46 [AN515-46-R1WM] (NH.QGZEP.00K) оперативна пам'ять одноканальна чи ні ? Якщо ні, то яка ?
Показано 3 із 9 запитань
ще 6 запитань
Відеоогляди
Рекомендуємо