SSD Acer RE100 2.5" RE100-25-256GB 256 ГБ (BL.9BWWA.107)
Відео 4 | Очікується у продажу 1 334 грн. Тип: внутрішній; Об'єм (ГБ): 256; Форм-фактор: 2.5"; Зовнішня швидкість запису (МБ/с): 520; Зовнішня швидкість зчитування (МБ/с): 560; Гарантія виробника: 5 років; |
Acer RE100-25-256GB 2021 рік5 років |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Acer RE100 2.5" RE100-25-256GB
Ціни на Acer RE100 2.5" RE100-25-256GB |
---|---|---|---|---|
Acer RE100 2.5" RE100-25-128GB 128 ГБ | від 712 грн. | 5 пропозицій | ||
Acer RE100 2.5" RE100-25-512GB 512 ГБ | від 1 375 грн. | 39 пропозицій | ||
Acer RE100 2.5" RE100-25-1TB 1 ТБ | від 2 949 грн. | 7 пропозицій |