SSD Acer RE100 2.5" RE100-25-2TB 2 ТБ
Відео 4 | Товар застарів 4 007 грн. Тип: внутрішній; Об'єм (ГБ): 2000; Форм-фактор: 2.5"; Зовнішня швидкість запису (МБ/с): 520; Зовнішня швидкість зчитування (МБ/с): 560; Гарантія виробника: 5 років; |
Acer RE100-25-2TB 2021 рік5 років |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Acer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Acer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Acer RE100 2.5" RE100-25-2TB
Ціни на Acer RE100 2.5" RE100-25-2TB |
---|---|---|---|---|
Acer RE100 2.5" RE100-25-128GB 128 ГБ | від 712 грн. | 6 пропозицій | ||
Acer RE100 2.5" RE100-25-512GB 512 ГБ | від 1 375 грн. | 39 пропозицій | ||
Acer RE100 2.5" RE100-25-1TB 1 ТБ | від 2 949 грн. | 8 пропозицій |