SSD Apacer Panther AS350X AP256GAS350XR 256 ГБ
Фото 3 |
Apacer AP256GAS350XR 2021 рікPanther (бюджетні 2.5") |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer Panther AS350X AP256GAS350XR 256 ГБ
Усі ціни 63 →Apacer AS350X 3D NAND 256GB 2.5" (AP256GAS350XR-1) AP256GAS350XR-1 | 975 грн. |
Накопитель SSD 2.5" 256GB AS350X Apacer (AP256GAS350XR-1) | 1 118 грн. |
Накопичувач SSD 256GB Apacer AS350X 2.5" SATAIII 3D TLC (AP256GAS350XR-1) | 882 грн. |
SSD накопичувач APACER SATA 2.5" 256GB AS350X TLC (AP256GAS350XR-1) AP256G | 998 грн. |
SSD диск Apacer AS350X 256 GB (AP256GAS350XR-1) AP256GAS350XR-1 | 874 грн. |
ще 20 пропозицій
Здох після 1-го року експлуатації :/ Швидкий, дешевий диск Іноді зависає Дмитрий Реков: користуюся Apacer AP512GAS350XR більше року |
Додати відгук
anonim
4 листопада 2021, 17:51
Какой контроллер #
Очень интересно узнать какой контроллер стоит в apacer as350x? Модель анонсирована ещё с начала года, а до сих пор нет такой информации.
1 серпня 2023, 10:41
Апмсркдиняюсь #
присоединяюсь мне тоже интересно какой контролер там стоит почему в описании не указывают
Модификації Apacer Panther AS350X AP256GAS350XR
Ціни на Apacer Panther AS350X AP256GAS350XR |
---|---|---|---|---|
Apacer Panther AS350X AP128GAS350XR 128 ГБ | від 533 грн. | 58 пропозицій | ||
Apacer Panther AS350X AP256GAS350XR 256 ГБ | від 845 грн. | 63 пропозиції | ||
Apacer Panther AS350X AP512GAS350XR 512 ГБ | від 1 332 грн. | 65 пропозицій | ||
Apacer Panther AS350X AP1TBAS350XR 1 ТБ | від 2 112 грн. | 57 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →