SSD Apacer Panther AS340X AP240GAS340XC 240 GB
![]() |
Apacer AP240GAS340XC |
|
Залежно від дати випуску, контролер і пам'ять можуть відрізнятися!
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer Panther AS340X AP240GAS340XC 240 GB
Усі ціни 143 →| 2 189 грн. |
| 2 299 грн. | ![]() |
| 2 347 грн. | ![]() |
Накопичувач SSD 240GB Apacer AS340X 2.5" SATAIII TLC (AP240GAS340XC-1) AP240GAS340XC-1 | 1 949 грн. |
| 2 171 грн. |
ще 20 пропозицій
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
SSD Apacer Panther AS340X AP240GAS340XC 240 ГБ отримав позитивні відгуки від користувачів завдяки своїй високій швидкості читання, яка майже відповідає заявленій, що забезпечує швидку роботу системи. Користувачі також відзначають високу якість продукту, що підтверджується позитивними відгуками. Проте, деякі користувачі зауважили, що швидкість запису на 100 МБ/с менше, ніж заявлено, хоча це незначно впливає на загальну продуктивність, оскільки швидкість читання залишається на високому рівні. Загалом, цей SSD є чудовим вибором для тих, хто шукає надійний накопичувач з хорошими характеристиками для повсякденного використання.
Переваги
Мінуси
0 0 2 3 |
Загалом купивши вже більше чотирьох, один був бракованим – поміняли і все чудово. Ніхто не жалівся на них після встановлення. Працює добре, для повсякденних потреб цілком вистачає. Дешева та хороша якість. Для такої ціни – не знайшов. користуюся Apacer AP240GAS340XC більше року |
Швидкість читання майже як заявлена, але запис на 100мб/с менше ніж зазначено. Звичайний СДС за ці гроші, все літає як і повинно. Немає |
Для мене він ідеально підійшов за цю ціну Швидкість, ціна Не знайшов |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Модификації Apacer Panther AS340X AP240GAS340XC
| Ціни на Apacer Panther AS340X AP240GAS340XC |
|---|---|---|---|---|
| Apacer Panther AS340X AP120GAS340XC 128 GB | від 1 285 грн. | 91 пропозиція | ||
| Apacer Panther AS340X AP240GAS340XC 240 GB | від 1 879 грн. | 149 пропозицій | ||
| Apacer Panther AS340X AP480GAS340XC 480 GB | від 2 899 грн. | 27 пропозицій | ||
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →