Санки Adbor Piccolino
Відео 4Фото 2 |
Adbor Piccolino |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adbor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adbor.
Купити Adbor Piccolino
Усі ціни 14 →Санки Adbor Piccolino Сріблясті з батьківською ручкою-штовхачем | 3 100 грн. |
Санки Adbor Piccolino Золотисті з батьківською ручкою-штовхачем | 3 100 грн. |
Санки Adbor Piccolino червоні з ручкою-штовхачем, конвертом і підніжками | 5 199 грн. |
Санки Adbor Piccolino Сині з батьківською ручкою-штовхачем | 3 100 грн. |
Санки Adbor Piccolino Червоні з батьківською ручкою-штовхачем | 3 100 грн. |
Трансформуємося!
Конструкція саней передбачає можливість установки спинки і ручки-штовхача. Такий варіант підходить для найменших пасажирів, оскільки спинка досить висока (19 см), ще й з поручнями для рук. Так що дитина точно не випаде навіть при різких поворотах. Ну а щоб остаточно убезпечити малюка є і ремені безпеки. До речі, нахил рукоятки регулюється, як у сучасних дитячих колясок. А це означає, що з санчатами впорається дорослий будь-якого зростання.
Два кроки до веселощів
Цікавою особливістю моделі є наявність підніжки. Іноді досить складно посадити дитину на місце, адже його, як мінімум потрібно для цього підняти і перенести. Тепер малюк зможе забратися сам і прийняти зручне положення. Насправді гарна ідея з якісним виконанням, особливо для дітей молодшого віку. Також на підніжку можна поставити ноги під час катання, а коли дитина підросте, її можна взагалі зняти.
Для дітей і дорослих
Рама цього транспорту зроблена з металу і витримує навантаження до 100 кг. Санки цілком витримують дорослого разом з дитиною, які вирішили скотитися з гірки. Правда, для цього доведеться зняти спинку і ручку.
Adbor Piccolino ― хороші санки зі зручними підніжками, які прослужать досить довго, щоб доставити море задоволення і дитині, і батькам.
- Для дітей від 1 року
- Можливість встановлення м'якого конверта