USB-флешка Addlink U20 64 ГБ (ad64GBU20T2)
Фото 3 |
Addlink U20 64Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Addlink 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Addlink.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Addlink U20 64 ГБ
USB флеш накопитель AddLink 64GB U20 Titanium USB 2.0 (ad64GBU20T2) ad64GB | 278 грн. |
Флеш накопичувач addlink 64GB U20 USB 2.0 Titanium (ad64GBU20T2) | 249 грн. |
Флеш пам'ять USB AddLink U20 64GB USB 2.0 Titanium (ad64GBU20T2) | 234 грн. |
Флешка ADDLINK U20 64GB (AD64GBU20T2) | 355 грн. |
AddLink U20 64GB USB Flash Drive (Titanium) ad64GBU20T2 | 250 грн. |
Модификації Addlink U20
Ціни на Addlink U20 |
---|---|---|---|---|
Addlink U20 32 ГБ | від 167 грн. | 8 пропозицій | ||
Addlink U20 64 ГБ | від 234 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →